Rubriky
Rady

5 tipů na dárek pro ženu

Ženy a dárky. Pro mnoho partnerů je peklo shánění dárků. Zvláště většina mužů ze srdce nenávidí obíhání obchodů. Dnes je ale velice jednoduché nakoupit i na internetu a koupit dárek pro ženu není tak složité, jak se zdá.

1.Bonboniéra a kytice

Ať už jde o svátek, narozeniny nebo výročí, ženě udělá největší radost, když si vůbec vzpomenete, že se něco slaví. Úspěch můžete slavit i s bonboniérou plnou belgických pralinek nebo jiné kvalitní čokolády. Krásně zabalenou kvalitní bonboniéru seženete jak na internetu, tak v kamenných obchodech. K čokoládě se hodí i kytice. Zjistěte, jakou květinu má vaše polovička v oblibě a máte pěkný jednoduchý dárek.

2.Zážitek 

Oběd nebo večeře v restauraci či v hotelu. Wellness víkend, výlet lodí, vyhlídkový let balónem nebo cokoliv co vás napadne nebo víte, že vaše polovička ocení. Zážitky jsou velice oblíbenými dárky a nemusíte ani vstávat z gauče, vše hravě objednáte přes internet.

3.Šperky

Náušnice, řetízek, prstýnek nebo náramek. Ženy šperky vždy potěší, jen si musíte zjistit, jestli má vaše milovaná ráda chirurgickou ocel, stříbro nebo zlato popřípadě jakou barvu zlata. Pokud vyberete špatně, dárek nemusí potěšit.

4.Kosmetika

Není nad praktické dárky. Voňavý balíček sprchového gelu, šamponu, tělového mléka. Můžete navštívit luxusní prodejny kosmetiky, kde vám poradí a dají dohromady krásný dárkový balíček pro vaši partnerku.

5.Parfém  

Můžete ho přibalit ke kosmetickému balíčku nebo se plácnout přes kapsu a koupit luxusní parfém. Ženy se rády líbí a také rády voní. Můžete navštívit specializovanou prodejnu, kde vám poradí nebo objednat parfém přes internet.

Pokud nevíte, co by vaši polovičku potěšilo, zeptejte se jí, co by si přála. Můžete jí koupit dárek, který si bude opravdu přát (skvělý dárek kterým nic nepokazíte je bytový textil) a k tomu přihodit překvapení z pěti vypsaných bodů. Iniciativa, zvláště ve vztahu se velice cení.

1 komentář u „5 tipů na dárek pro ženu“

Když koupíte kvalitní bonboniéru, tzn. dáte si tu práci a zajdete do specializovaného obchodu nebo si jí objednáte přes internet třeba v nějaké čokoládovně, tak rozhodně neuděláte chybu. Většinou mají širokou nabídku různých pralinek a čokoládových lanýžu v krabičce, které nejen, že skvěle vypadají, ale chuť je úplně někde jinde, než bonboniera za pade plná palmáče. Myslím, že to pak slečna nebo žena ocení. Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *