Tipy na nevšední dárky pro muže i pro ženy

Vánoce se kvapem blíží, už sháníte vánoční dárky? Přinášíme vám pár tipů na dárky nejen pod stromeček.

Každý rok je to těžší a těžší, čím překvapit a hlavně potěšit? Nedáme vám zaručený návod, to ani nejde.

Fotokniha,

tím potěšíte každého, starého i mladého, ale musíte si dát záležet. Dnes není problém oskenovat i velmi staré fotografie. Podstatou je, abyste zaujali příběhem, použili fotografie, na které obdarovaný třeba už zapomněl, hrajte na emoce a možná se dočkáte i slzí (radosti).

Vtipný dárek,

hlavně pro kamaráda, kamarádku. Většinou jde o nějakou drobnost, která ale vykouzlí úsměv na tváři.

Výrobky ze skla

musíte vybírat s rozvahou a nehodí se pro každého. Přesto si myslím, že tímto dárkem vyrazíte dech. Skleněný luxusní konferenční stolek, nebo raději skleněné police? I luxusní zrcadla stojí za to. Vše vám přijde v krabici nerozbitně zabaleno.

Zdraví,

respektive vitamíny, různé doplňky stravy, nejsou vhodné jen pro starší lidi, určitě potěší i mladé, ale jen pokud je to typ člověka, který rád o své zdraví pečuje. Nejde jen o klasické vitamíny, právě naopak, darujte netradičně zdravé houby (Chaga, Cordyceps…). Nebo raději zdravá mýdla? Já je miluji a nedám na ně dopustit. Můžete přidat permanentku do sauny nebo právě naopak, do kryokomory. Ano, mráz skutečně léčí a tento dárek nemusí být vhodný jen pro sportovce, v polariu je vzduch zbavený vlhkosti, a proto nehrozí nebezpečí omrznutí. Navíc působí léčivě i lokálně. Sám jsem vyzkoušel, ze začátku je to opravdu masakr, ale pak se cítíte báječně.

Darujte zážitek,

co třeba let balónem? Nebojte se, je to bezpečné, můžete si vybrat z různých druhů a je to vhodné i pro celou rodinu. Ať si zaboxuje s šampionem (adrenalin pro muže). Nebo darujete jízdu ve Ferrari? V tanku? Ve formuli? Něco relaxačního? Luxusní wellness pro dva je to pravé?

Další tipy:

Kvalitní víno, dobrá audio kniha, nebo ji připravte na sebeobranu (pokud bydlíte třeba v Brně na Cejlu, je to nezbytnost 🙂 ), dejte jí bezbolestný IPL epilátor. Víte, co každá žena miluje? Hýčkat si svoje hnízdečko, vylepšovat ho a zkrášlovat, aby se tam celá její rodina cítila dobře a bezpečně. Proto téměř každou ženu nadchnete bytovým textilem. Zaručeně.

Pomohli jsme vám? Pokud ne, sorry, pokud vás napadá jiný tip na dárek, podělte se v komentářích. Děkujeme vám.

1 komentář

  1. Hezký článek, myslím, že většinu zde uvedených tipů jsem i já sama vyzkoušela. Je těžké neustále vymýšlet nové a nové dárky především těm, kteří nic nepotřebují a vše už v průběhu posledních let dostali. Dříve nebo později přijde chvíle, kdy se člověku už nechce dávat zase znovu ten samý dárek, ale chce překvapit něčím novým, neznámým, neokoukaným. Protože jsem akorát sama řešila jaký dárek sehnat k narozeninám, zaujali mě stránky Firmy Antorini a možná by se řada dárků od této značky mohla hodit i ostatním jako inspirace. Mají moc hezké věci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *