Tipy na nevšední dárky pro muže i pro ženy

Vánoce se kvapem blíží, už sháníte vánoční dárky? Přinášíme vám pár tipů na dárky nejen pod stromeček.

Každý rok je to těžší a těžší, čím překvapit a hlavně potěšit? Nedáme vám zaručený návod, to ani nejde.

Fotokniha,

tím potěšíte každého, starého i mladého, ale musíte si dát záležet. Dnes není problém oskenovat i velmi staré fotografie. Podstatou je, abyste zaujali příběhem, použili fotografie, na které obdarovaný třeba už zapomněl, hrajte na emoce a možná se dočkáte i slzí (radosti).

Vtipný dárek,

hlavně pro kamaráda, kamarádku. Většinou jde o nějakou drobnost, která ale vykouzlí úsměv na tváři.

Výrobky ze skla

musíte vybírat s rozvahou a nehodí se pro každého. Přesto si myslím, že tímto dárkem vyrazíte dech. Skleněný luxusní konferenční stolek, nebo raději skleněné police? I luxusní zrcadla stojí za to. Vše vám přijde v krabici nerozbitně zabaleno.

Zdraví,

respektive vitamíny, různé doplňky stravy, nejsou vhodné jen pro starší lidi, určitě potěší i mladé, ale jen pokud je to typ člověka, který rád o své zdraví pečuje. Nejde jen o klasické vitamíny, právě naopak, darujte netradičně zdravé houby (Chaga, Cordyceps…). Nebo raději zdravá mýdla? Já je miluji a nedám na ně dopustit. Můžete přidat permanentku do sauny nebo právě naopak, do kryokomory. Ano, mráz skutečně léčí a tento dárek nemusí být vhodný jen pro sportovce, v polariu je vzduch zbavený vlhkosti, a proto nehrozí nebezpečí omrznutí. Navíc působí léčivě i lokálně. Sám jsem vyzkoušel, ze začátku je to opravdu masakr, ale pak se cítíte báječně.

Darujte zážitek,

co třeba let balónem? Nebojte se, je to bezpečné, můžete si vybrat z různých druhů a je to vhodné i pro celou rodinu. Ať si zaboxuje s šampionem (adrenalin pro muže). Nebo darujete jízdu ve Ferrari? V tanku? Ve formuli? Něco relaxačního? Luxusní wellness pro dva je to pravé?

Další tipy:

Kvalitní víno, dobrá audio kniha, nebo ji připravte na sebeobranu (pokud bydlíte třeba v Brně na Cejlu, je to nezbytnost 🙂 ), dejte jí bezbolestný IPL epilátor. Víte, co každá žena miluje? Hýčkat si svoje hnízdečko, vylepšovat ho a zkrášlovat, aby se tam celá její rodina cítila dobře a bezpečně. Proto téměř každou ženu nadchnete bytovým textilem. Zaručeně.

Pomohli jsme vám? Pokud ne, sorry, pokud vás napadá jiný tip na dárek, podělte se v komentářích. Děkujeme vám.

NAPIŠTE KOMENTÁŘ

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *