Rubriky
Historie Politika

Lži ohledně 11. září

Ano, i já jsem příznivcem konspirace, pokud tomu tak chcete říkat. Já tomu říkám jinak. Pokládám otázky a nenacházím uspokojující odpovědi.

Třetí video podporuje oficiální verzi, nicméně neodpovídá na všechny položené otázky. Pokud budete nezaujatě sledovat fakta, podle mne musíte dospět k jedinému závěru – je to divné. Proč? Nemusíte se ani dívat na konspirační videa. Srovnejte si případy z minulosti – nárazy letadel do mrakodrapů, požáry mrakodrapů, pády letadel, demolice, více než hodinu „zmateně bloudící“ letadla v americkém vzdušném prostoru… a porovnejte s tím, co jsme viděli 11. září.

 

 

Teroristé z Al kajdy, vedení Usámou bin Ládinem (v den útoku Mohamadem Attou) unesli letadla amerických leteckých společností a naletěli s nimi do věží Světového obchodního centra, budovy Pentagonu, a díky hrdinnému zásahu cestujících se jim nepovedl nálet na Bílý dům, přičemž letadlo spadlo kdesi v Pensylvánii.

To je oficiální verze toho, co se stalo 11.září 2001. Zde v Čechách to lidem jistě stačilo, nás se to přímo netýkalo, avšak přece jen tato událost zasáhla celý svět, a proto je dobré pátrat po pravdě, proč a jak se to vlastně doopravdy stalo.

V Americe je situace jiná, tam se 11.září týká asi každého poměrně hodně, a také proto se tam již od začátku začaly rojit spekulace a pochybnosti ohledně oficiální, vládní verze.

Přibývalo lidí, kteří se o tyto skutečnosti začali docela intenzivně zajímat – studovali záznamy jak zvukové tak i video, stejně jako fotografie a svědectví různých přihlížejících.

Začaly se objevovat a množit velmi znepokojující fakta a důkazy, což mimo jiné vedlo k založení několika webových stránek a také k natočení dokumentu.

Dokumentů se natočilo několik, některé krátké třeba jen ukazují zpomalené záběry. Ty hlavní na sebe více méně navzájem odkazují a jsou velmi podrobně rozpracovány – 911 Loose change a 911 Plane site.

Na základě oněch dokumentů a zmíněných webových stránek, jsem se rozhodl napsat tento článek.

Začnu hned u mrakodrapů – dvojčat – světového obchodního centra.

Je známo, že budovy byly velmi dobře postavené a nárazy letadel poměrně dobře ustály.

Avšak jelikož byla letadla plná kerosinu (letecký benzín), narušilo a roztavilo to konstrukci, což byl podle všeho důvod, proč budovy nakonec spadly. Jenže…

Zde přiložené fotografie jasně ukazují, že nešlo o obyčejná dopravní letadla.

Přímý svědek potvrdil již v den nárazu, že zaručeně nešlo o civilní letadlo.

Všiml si, že nemělo žádná okna a bylo celé tmavě modré, s jakýmsi logem u čumáku, což nikdy před tím na žádném letišti neviděl.

I při záběrech nárazu druhého letadla (první náraz byl náhodně zachycen pouze jednou kamerou!) je slyšet jak lidé křičí: „To nebylo American Airlines!“.

Při zpomalených záběrech nárazů je patrné, že letadla mají na svém trupu něco navíc, jak můžete vidět na fotografiích.

S největší pravděpodobností se jedná o jakousi bombu a je jasně vidět, jak z bomby v případě obou letadel vyjde záblesk těsně před nárazem.

Že by to patřilo k běžné výbavě civilního letounu? Že by posádka ani cestující nevěděli co to mají pod sebou?

Už to samo je hodně silný důkaz že se zřejmě nejednalo o teroristy s kobercovými noži, nýbrž o americkou machinaci.

Pojďme ale dále – očitá svědectví hasičů a záchranářů.

Ze získaných zvukových materiálů lze zaznamenat hlášení hasičů, jak slyší výbuchy v nižších patrech, možná i 200 metrů pod místem nárazu, kde opravdu nebyl důvod k jakémukoli výbuchu.

Již hasiči v dosud stojících budovách hlásili, že tam musí být bomby.

A pokud se podíváme na různé záběry věží před i během pádu, všimneme si malých výbuchů probíhajících po celé věži v místech, kde nemohlo k výbuchům samovolně dojít.

Jak je možné že by se do tak střeženého objektu, kde patrolovala ochranka s vycvičenými psy na hledání bomb, dostaly nálože a byly rozmístěny do celé věže?

Je opravdu zvláštní, že nedlouho před 11.zářím byli odvoláni tito psi…A kdopak měl na starost bezpečnost ve WTC? Věřte nevěřte, byl to bratr prezidenta Bushe! Náhoda?

Podle svědectví jednoho z hasičů, byla budova 7 třetí, menší) strhnuta, kvůli příliš velkému poškození.

Několik hodin po pádu WTC bylo vydáno rozhodnutí budovu odpálit a strhnout. Při tom je nemožné v tak krátkém úseku nainstalovat a propojit nálože (navíc do hořící a těžko dostupné budovy), vypočítat všechny důležité údaje a řídit tak kam budova spadne…Zkrátka nálože musely být v budově 7 nainstalovány a vše důkladně naplánováno ještě dříve než 11.září!

Rovněž je velmi pravděpodobné, že byly také ve dvojčatech a okolních budovách!

A opravdu je tam nenanosili teroristé…

I experti přes demolice budov (a ono stačí, pokud jste někdy viděli záznamy z demolicí) uznali, že pád WTC musela být dobře řízená a kontrolovaná demolice.

Také svědci kdesi na Long islandu potvrdili, že těsně před pádem mrakodrapů (v obou případech) slyšeli a cítili otřesy země, jako malé zemětřesení.

Navíc dokonce jakýsi veterán z Vietnamu – přítomný v ten den u WTC – prohlásil, že poznal výbuchy jistého typu bomby.

Nedá se zde obsáhnout vše, avšak tohle by opravdu mělo stačit, aby jste si o tom udělali obrázek.

Nyní budova Pentagonu. Viděli jste vůbec někdy letadlo, které narazilo do Pentagonu? Ne? Jistěže ne, není divu…

Jak je možné, že náraz „letadla“ zachytila pouze jedna kamera? Pentagon je nervové centrum obrany USA, každá píď je monitorována a najednou byly kamery natočené do zdi či co?

Nedaleko Pentagonu stojí benzínka, s kamerou namířenou na místo dopadu, avšak těsně po nárazu si pro záznam přišli zpravodajští agenti. Nikdy nebyl zveřejněn.

Ze známého záznamu je patrné, že ať do Pentagonu narazilo cokoli, letadlo to nebylo.

Lze vidět pouze klid a najednou výbuch, ale žádné letadlo.

Jistě, mohlo by to teoreticky být způsobené velkou rychlostí, ale přesto by tak velký objekt musel být vidět.

Nezbyl zde ani žádný specifický kráter, dokonce nebyla patrná ani dostatečně velká díra, do které by se letadlo mohlo alespoň vejít a navíc, letadlo mělo být opět plné kerosinu, který by roztavil vše v nejbližším okolí a hodně dlouho a jasně hořel. Avšak nic takového, dokonce ve zbořených zdech, v místě nárazu, televizní kamery zachytily stojící dřevěné stoly a počítačové monitory, zcela netknuté, což by bylo v případě letadla nemožné.

K tomu se neví ani o kousku letadla, který by se tam našel, no jistě že ne, žádné letadlo tam totiž nebylo.

S velkou pravděpodobností, což potvrdili i bývalí vojáci a experti, do Pentagonu narazila řízená střela – Made by USA.

A na závěr? Ano, letadlo v Pensylvánii.

Ani zde se nevyhneme velmi pádným důkazům o tom, že se jedná o konspiraci.

Jistě všichni známe příběh o hrdinech, kteří se postavili teroristům a zapříčinili tak pád letadla, čímž zachránili Bílý dům (zajímavé, zrovna Bílý dům, asi nejdůležitější budova v USA, s politickým i historickým významem a jediná, při které by americkou vládu opravdu mrzelo jí ztratit, mimo to také Bushovo bydliště)

Známá věta „Let’s roll!“ (nebo-li něco jako „Jdeme na ně!“) se stala heslem, podporující celé tažení do Afghánistánu, ale rovněž ji využili i tvůrci stránek www.letsroll911.org .

I zde fakta a důkazy opět mluví proti oficiální verzi.

Na leteckých záběrech z místa dopadu letadla není vidět nic než podivný kráter.

Jen ještě nějaké pochybné harampádí, ale ani kolo, natož pak třeba motor s turbínou, kabina, ocas, křídlo, trup…Nic takového není vidět…Což je také dosti zvláštní.

Stejně jako v případě Pentagonu, kráter v zemi je příliš malý na letadlo typu Boeing 757.

Navíc kráter musel být podle odborníků způsoben vertikálním pádem, čili letadlo by se muselo řítit čumákem dolů.

Jenže to se u Boeingu nemůže stát, protože má automatické systémy, zabraňující vertikální poloze.

Plus kráter je velmi zvláštní, zdá se, že byl zapříčiněn podzemním výbuchem, čemuž nasvědčuje i houbovitý kouřový oblak, viděný svědky a rovněž vyfotografovaný.

Všude kolem místa dopadu roste tráva, dokonce i na stěnách samotného kráteru!

Nádrž letadla musela být opět plná kerosinu, který by vypálil hezkých pár čtverečních metrů (ne- li arů, hektarů) půdy, ale zde nebyly stopy po jakémkoli požáru, možná pár spálených kmenů.

Jednoduše není možné, aby místo dopadu bylo tak málo poškozené…

Nenašlo se opravdu nic jiného, než jakési harampádí a cáry papírů.

Žádné letadlo v Pensylvánii 11.září 2001 nespadlo.

Očití svědkové, kteří celou událost pozorovali, přičemž byli i několik kilometrů od sebe, již od začátku říkali novinářům, že viděli dvě letadla.

Jedno cestovní, jež poté zřejmě „spadlo“ a druhé, velmi zvláštní, celé bílé a špatně viditelné, které jako by to první pronásledovalo.

Pád samotný nikdo neviděl, jen jim letadlo zmizelo z dohledu, a pak nadešel oblak kouře.

Znepokojující je, že všichni svědkové říkali svá tvrzení již od začátku, byli zpovídáni ihned po příjezdu novinářů.

Mezitím si těžko mohli vymyslet v hlavě nějaké konspirační teorie a podobně.

Když si svědek vzpomene třeba po dvou dnech, že „tam vlastně ještě něco zvláštního viděl“, nejspíše se nejedná o pravdu, neboť kdyby tam opravdu něco tak zvláštního bylo, určitě by si na to nevzpomněl až po dvou dnech.

Zde je však situace jiná, svědci tvrdili od začátku, že viděli ještě jedno letadlo, které bylo navíc velmi zvláštní a shodli se i na tom, že bylo bílé barvy a rovněž na dalších detailech.

Kdežto vláda tvrdila, že tam žádné letadlo nebylo, což po několika dnech opět náhle změnila a začala říkat, že tam byl nějaký jejich stroj, ale až později, a to velmi vysoko nad zemí, pořizující fotografie havárie.

Avšak svědkové viděli nízko letící letadlo zvláštních tvarů, jak pronásleduje Boeing.

Pravděpodobně byl celý let 93 zinscenován (stejně jako vše ostatní) a kráter byl vykopán dávno před 11.zářím, plus do něj byly uloženy nálože spolu s papíry a harampádím, které vybouchly a rozmetaly tak vše kolem, aby to vypadalo věrohodněji.

Neví se však, co se stalo s cestujícími, pokud zemřeli, tak určitě ne v onom „letadle“.

Letadlo, které viděli svědci, mohlo přistát na blízkém letišti, ale to jsou jediné nejasné okolnosti.

A co se stalo s teroristy? FBI prý našla jejich pasy v troskách WTC apod. Těžko, kerosin zaručeně roztavil a spálil všechno hořlavé a vlastně i nehořlavé.

No a v Pentagonu ani Pensylvánii žádné letadlo nespadlo, dokonce se zjistilo, že někteří ze seznamu mrtvých teroristů jsou ve skutečnosti na živu! A pravděpodobně ani nejsou teroristé.

Pracují všude po světě, jako počítačový programátoři apod.

Čili žádné Let’s roll, je to také podvod, tento let nikdy neproběhl, respektive nikdy nespadl, hlasy jsou napodobené (což lze poměrně snadno udělat) a zkrátka vše od prvních okamžiků bylo jen jedno velké, drahé a zkázonosné divadlo, zinscenované americkými vládními špičkami a prezidentem.

Díky těmto událostem začala americká vláda a především prezident Bush realizovat tažení proti Afghánistánu a Iráku, přičemž dodnes neukázali jediný pádný důkaz, že je 11.září dílem Usámy bin Ládina.

Naopak důkazy svědčící o konspiraci a plánu americké vlády svědčí tvrdě proti Bushovi a oficiálním tezím.

No a dnes je Amerika pod ještě větší kontrolou zpravodajských služeb, všude jsou detektory, kamery, snímače otisků, pokud chcete cestovat do USA, div nemusíte vyplňovat zda se nepočůráváte atd.

Vše se vládě náramně hodilo, nyní může vědět o každém občanovi téměř vše.

Rovněž jsou důležité i komentáře (dnes již bývalých) agentů a členů MI5 (Britská rozvědka) a Amerických zpravodajských agentur.

Ti jednoznačně tvrdí: „Je to lež! Všechno to bylo naplánované vládou USA, aby si vytvořily spínač pro svou vojenskou mašinérii a měli tak „důvod“ a ospravedlnění k útoku na Afghánistán a hlavně Irák, což už dříve plánovali.“

Jak řekl GeorgeW. Bush: „Nebudu akceptovat jakékoli konspirační teorie a jakékoli směrování viny od teroristů, od viníků!“

Nebo-li volně přeloženo – „Běda jestli se někdo bude pitvat v pravdě o 11.září!“

George asi dobře věděl, proč tohle říká…Co myslíte?…

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *